王立科
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科

Automatické plničky klimatizací

Automatické plničky klimatizací jsou určené jak pro plnění klimatizací jak osobních, tak i nákladních automobilů. Automatické plničky klimatizací provádí celý sled operací automaticky a to včetně napouštění nového oleje. Automatické plničky klimatizací ECOTECHNICS řady 800, 2900 a 3900 jsou profesionální přístroje s výborným poměrem cena / výkon. Automatická plnička klimatizací ECOTECHNICS ECK2900 je špičkovým modelem se čtyřmi servisními funkcemi v jednom přístroji.

 

Plnička klimatizací ECOTECHNICS ECK800

 Automatická plnička klimatizace ECOTECHNICS ECK800 je představitelem již páté generace plniček klimatizací této značky. Automatická plnička klimatizace ECOTECHNICS  je určena pro odsávání, recyklaci a plnění chladícího média R134A do A/C systému vozidel. Za skvělou cenu poskytne automatická plnička klimatizace ECOTECHNICS špičkové technologie ECOTECHNICS a automatický provoz s výjimkou napuštění nového oleje. Cyklus jednotlivých operací na sebe navazuje automaticky bez nutného zásahu obsluhujícího personálu.

Chci přejít na plničku klimatizace ECOTECHNICS ECK800 přímo do e-shopu.

  

 Plnička klimatizací ECOTECHNICS ECK1090UP

Automatická plnička klimatizace ECOTECHNICS ECK1090UP je STÁLICÍ ve výrobním programu firmy ECOTECHNICS a patří k těm málo přístrojům se skutečně zcela automatizovanými procesy odsávání, recyklace a plnění chladícího média do auto klimatizace vozidel. Tato automatická plnička klimatizace ECOTECHNICS je PŘESTAVITELNÁ NA NOVÝ TYP CHLADIVA HFO1234YF. Obsahuje databázi vozidel ADVANCED s údaji o množství chladiva pro plnění do jednotlivých typů vozidel. Veškeré pokyny a údaje jsou v českém jazyce.

Chci přejít na plničku klimatizace ECOTECHNICS ECK1090UP přímo do e-shopu.

 

Plnička klimatizací ECOTECHNICS ECK2900UP

Automatická plnička klimatizace ECOTECHNICS ECK2900UP je vrcholem produktového portfolia značky ECOTECHNICS. Automatická plnička klimatizace ECOTECHNICS ECK2900UP má několik servisních funkcí v jednom přístroji. Nejen high precision, patentovanou proplachovací sadu a patentovanou integrovanou diagnostiku, ale také automatické odpouštění užitého oleje, automatické vstřikování detekční kapaliny a též automatickou kontrolu těsnosti A/C systému. V automatické plničce klimatizace ECOTECHNICS 2900 naleznete také databázi vozidel s údaji o množství chladiva pro plnění do jednotlivých typů vozidel.

Chci přejít na plničku klimatizace ECOTECHNICS ECK2900 do e-shopu.

 

 

Fotogalerie - automatické plničky klimatizací ECOTECHNICS

 

Kontaktní formulář

Položky označené Povinné položky jsou povinné.

Rychlé kontakty

telefon:
+420 495 218 111
mobil:
+420 605 240 876
e-mail:

Více informací

Konkurenční výhody

3 funkce v jednom přístroji

  • technologie higih precision
  • patentovaná proplachovací sada ECOTECHNICS
  • patentovaná diagnostika integrovaná do plničky

Více informací ZDE

 
e-shop
603 548 822